GEZ, Varnsdorf, silnoproud, elektro, kovovýroba, jansen, protipožární dveře, pojezdové brány, sklenářské stoly, laser, prášková lakovna, rozvody, projekční činnost, inženýrská činnost, projekty, havarijní služba, ČEZ, sváření hliníku

Skladová a manipulační technika

U všech výrobků je ocelová konstrukce svařená z jeklových profilů lakovaná v odstínech RAL. Maximální zatížení tabulovým sklem se odvíjí od individuálních požadavků zákazníka na velikost a praktickou obslužnost každého výrobku a je dodáno spolu s cenovou nabídkou na každý konkrétní produkt.

Vozík na přepravu tabulového skla vozík na přepravu tabulového skla Slouží na převoz skel po dílně. K vozíku je možné objednat jisticí tyče. Všechny styčné plochy konstrukce se sklem jsou opatřeny profilovou gumou. Podvozek je řešen tak, aby vozík snadno zatáčel a překonával i menší nerovnosti jako je práh dveří apod.

Rámové zakladače na tabulové sklo Rámové zakladače na tabulové sklo Sklo je uloženo na konstrukci opatřené gumovými pásy s tkaninou. Jednotlivé rámy doléhají k sobě na sraz na dvou podélných pojezdových drahách. Krajní úložné pozice jsou pevné, slouží pro skladování nejvíce používaných druhů skel. Rámy se uvádějí do pohybu ruční nebo pomocí motorového pohonu, čímž dojde k vytvoření manipulačního prostoru před vybranou pozicí o šířce cca 1000 mm. Nosnost jedné pozice je určena přáním zákazníka, maximální však 9000 kg.

Stojan na převážení tabulového skla Stojan na převážení tabulového skla Stojan na převážení tabulového skla Slouží na převážení tabulového skla na autech či přívěsech. Stojan lze přemísťovat jeřábem za závěsná oka nebo paletovým a vysoko zdvižným vozíkem. Všechny styčné plochy konstrukce se sklem jsou opatřeny profilovou gumou. Sklo se zajišťuje ve stojanu upínacími tyčemi. Stojany jsou opatřeny osmi pozicemi na upínací tyče.

Otočné regály na tabulové sklo Otočné regály na tabulové sklo Regály jsou otočné kolem pevné osy. Vhodné do dílen, které řeší nedostatek prostoru pro skladování skla.

Manipulátory Manipulátory Manipulátory a) slouží k mechanickému upnutí a manipulaci se skleněnými tabulemi, závěsné zařízení je umístěné na podvěsné jeřábové traverze.

b) slouží k vakuovému upnutí a manipulaci se skleněnými tabulemi, závěsné zařízení je umístěné na podvěsné jeřábové traverze.

Zásuvkové regály na tabulové sklo Rámové zakladače na tabulové sklo Slouží ke skladování END-CUPů, ze kterých lze po odstranění dřevěného obalu odebírat jednotlivé tabule skla. Zásuvky jsou usazeny ve vodícím rámu a vedené po kolejové dráze s koly pro vysoké zatížení. Sklo je uloženo na překližce s gumovými pásy. Opěrné plochy jsou polepeny filcovými pásy.

Vozíky na skleněný odpad Vozíky na skleněný odpad Jsou určeny k ukládání a přepravě odpadu (střepů), vyprázdnění vozíku se provádí uvolněním výklopného čela.

Kontejnery na střepy Kontejnery na střepy Jsou určeny k ukládání a přepravě odpadu (střepů), vyprázdnění vozíku se provádí uvolněním výklopného čela, kontejner je možné převážet vysokozdvižným vozíkem i jeřábem.